درباره پویش

در حال حاضر یکی از مهمترین چالش‌های تولیدکنندگان محصولات نهایی دسترسی به مواد اولیه با قیمت مناسب و در عین حال با کیفیت است. در خصوص مواد پلیمری بازیافتی نیز علیرغم فراوانی مواد اولیه ارزان قیمت در بازار، عدم رعایت پارامترهای حداقلی کیفیت باعث بروز اختلال در فرآیند تولید و تاثیر مستقیم در قیمت تمام شده و کیفیت محصول نهایی می‌گردد. عمده دلایل این مسئله، تولید در کارگاه‌های غیر اصولی و استفاده از روش‌های سنتی می‌باشد که موجب هدر رفت منابع تولید و صرف هزینه چند برابری باز تولید و ضایعات غیر قابل مصرف می‌گردد.

در راستای جبران این نقیصه، شرکت فناوری‌های پلیمری پویش با تشکیل تیمی جوان و پویا و کارشناسان با تجربه در حوزه مواد پلیمری از سال 1398 با تمرکز بر حوزه بازیافت مواد پلیمری آغاز به کار کرد.

به کار گیری اصول علمی و ساخت تجهیزات بر مبنای حداکثر بهره وری در راستای حداکثر کردن کیفیت مواد تولیدی از بدو امر در دستور کار این شرکت بوده است به طوری که شرکت فناوری های پلیمری پویش هم اکنون کاملترین آزمایشگاه کنترل کیفیت مواد پلیمری را در حوزه بازیافت در اختیار دارد و تمامی محصولات تولیدی آن دارای برگه اطلاعات فنی تضمین شده می باشد.

امروزه انتظار دریافت مواد اولیه ارزان قیمت و با کیفیت زیاده خواهی نیست، زیرا با توسعه صنعت بازیافت و به کار گرفتن روش های مهندسی، می توان در عین حفظ کیفیت کالا در بازار فروش مزیت رقابتی ایجاد کرد. از سوی دیگر استفاده از مواد بازیافتی علاوه بر کاهش محسوس هزینه تولید، باعث اثرات مثبت زیست محیطی می شود. به گونه ای که در آینده ای نزدیک استفاده از مواد بازیافتی در راستای توسعه اقتصاد گردشی در دستور کار بسیاری از کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه خواهد بود.

تیم پویش

میلاد سلیمی

کارشناس تامین

احسان عباسی

مدیر عامل

مائده سادات قیاسی

کارشناس فروش

اطلاعات تماس

با ما در ارتباط باشید